Podporuje mojeID

Úvod »Retuše kůže»Retuš na anilinové kůže PROFI » Touch Up Aniline 250ml Red - Retuš na kůži


        

Touch Up Aniline 250ml Red - Retuš na kůži

Retuš na anilinovou kůži - barva červená

Skladem

 

Číslo produktu: 0054Ar
Vyrobeno: 250ml
Distribuce: Distribuce EU
naše cena:
635 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Touch Up Aniline je produkt vyvinutý pro péči o anilinové kůže, zejména slouží k obnově barev, které vybledly používáním. Přípravek „Touch Up Aniline“ vytvoří extrémně tenký a transparentní film, který je schopný obnovit původní barvu kůže po opakovaném procesu a dodržení správných intervalů sušení.

Directions: Aplikujte na jemnou a nepouštějící tkaninu. Na dříve očištěnou, vybledlou oblast aplikujte malé množství výrobku „Touch up Aniline“. Další aplikace výrobku se správnými intervaly sušení umožní, aby poškozená oblast získala sytější barvu a korespondovala s oblastí bez poškození. Touch Up Aniline je transparentní barvivo, sloužící k barvení a stínování oblastí. Tento produkt nezakryje škody, protože je transparentní. Velké škody na anilinové kůži je těžké nebo nemožné opravit tak, aby po jejich opravení nebyly vůbec vidět.

 

Technické rady:

A. Pro kůže. Které jsou velmi přírodní, (kde barvy absorbují nepravidelně) aplikujte vrstvu Leather Protector před použitím přípravku Touch Up Aniline. To zpomalí přesun barvy a dodá uniformitu konečnému výsledku.

B. Představte si anilin jako barevnou čočku. Dáváte jednu vrstvu barvy přes druhou. To vám pomůže dosáhnout konečného požadovaného stínování. Mnohokrát, přímo černý anilín je nejlepším řešením pro ztmavení. Není možné přejít z tmavší do světlejší kůže.

C. Pro ??povrchové oděrky a škrábance zkuste Scratch Remover, Leather Protector nebo Pull Up Revive v závislosti na typu kůže místo použití barvy.

D. Pokud je nutná vyšší odolnost proti oděru, můžete přesprejovat produktem na vodní bázi -  Top Coat, i když vzhled velmi přírodních usní se může mírně změnit, takže proveďte pre-test ve skryté oblasti, aby jste se ujistili, že se vám bude líbit konečný výsledek.

Nikdy nepoužívejte rozpouštědla (chemické roztoky) - nesená Top Coat sprej na vrchol barev anilinu, působení rozpouštědla by mohlo vyvolat nežádoucí účinky.

Chemické roztoky lze použít ve velmi lehkých vrstvách pouze poté, co je anilinová barva chráněna aplikací pomocí vrstvy nanesené houbičkou naředěnou pomocí crosslinkeru s „Adhesion promoter“

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.