Podporuje mojeID

Úvod »Retuše kůže» Color Make UP 250ml Medium Blue - Barevný Make UP


        

Color Make UP 250ml Medium Blue - Barevný Make UP

Barevný Make Up barva- středně modrá

Skladem

 

Číslo produktu: 0052Amb
Vyrobeno: 250ml
Distribuce: Distribuce EU
naše cena:
490 Kč ( Nejsme plátci DPH )

COLOR MAKE UP - pro popraskané nebo poškrábané místa

Na kůže typu: Pouze pro Top Coat (lakované) a pigmentované kůže.

Color Make Up je barevný krém na popraskané nebo poškrábané kůže. Je k dispozici v 25 modních barvách, které lze namixovat pro dosažení perfektního odstínu. Tento produkt je jen částečně fixující, neměl by být použitý na kůžích kde dochází k velmi častému tření. Na plochy s vysokým třením by se měl použít Touch Up.

Pre-test: Před použitím zkontrolujte, zda je barva na kůži stálo barevná, nejprve ji vyčistěte pomocí přípravku Leather Cleaner podle přiložených instrukcí. Pokud dochází ke ztrátě barvy, produkt dále nepoužívejte a kontaktujte specialistu.

Návod k použití: Důkladně protřepejte lahvičku Color Make Up a vymáčkněte několik kapiček na čistý jemný hadřík.

Roztírejte krém kruhovými pohyby v malé oblasti. Důkladně otřete suchým a čistým hadříkem, než výrobek uschne. Ujistěte se, že jste dokonale odstranili produkt z nepoškrábaných a nepoškozených oblastí. Aby jste napomohli barevné stálosti, ochraňte ošetřená místa dvěmi nebo i více aplikacemi Leather Protectoru. Nakonec, jemně přetřete suchým a čistým hadříkem, aby jste se ujistili, že nedochází ke ztrátě barvy. Vyčistěte Leather Cleaner dokud ztráta barvy neskončí. Poté ochraňte pomocí přípravku Leather Protector.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.