Podporuje mojeID

Úvod »Retuše kůže» Touch Up Pigment 100ml Black - Retuš na kůži


        

Touch Up Pigment 100ml Black - Retuš na kůži

Retuš na pigmentovanou kůži - barva - černá

Na objednávku

 

Číslo produktu: 0053AAbk
Vyrobeno: 100ml
Distribuce: Distribuce EU
naše cena:
469 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Touch Up Pigment - jednoduché a účinné řešení pro obnovení poškozených oblastí u pigmentovaných kůží. Touch Up Pigment je vyvinutý pro samo-opravu, roztok.

Návod k použití: vyčistěte kvalitně povrch pomocí Leather Cleaner, poté nechte oschnout. Opravte poškození (pokud je třeba) pomocí opravárenské pasty a/nebo pomocí  lepidla - Leather Glue WB. Velmi dobře protřepejte lahvičku „Touch Up Pigment“ před použitím (alespoň 30 sekund). Touch Up Pigment může být v předmixovaných nebo základních barvách. V druhém případě, mix barev dosáhne správných odstínů a lesku přidáním a smícháním potřebného množství Touch Up Pigment a Dulling Agent. Pre-test: vyzkoušejte barvu na skrytém místě, jestli barva sedí. Skutečnost, zda barva sedí, vyhodnoťte až po zaschnutí. Aplikujte Touch Up Pigment pomocí jemné houbičky nebo hadříku, ujistěte se, že jste produkt rovnoměrně rozetřeli, poté nechte oschnout (případně můžete použít fén). Pokud je to nutné, opakujte další procedury aplikace / sušení až do dostatečného pokrytí vad a dosažení barevné jednotnosti. Je lepší provádět malé aplikace, umožňující sušící intervaly, vyhněte se použití nadměrného množství. Pokud má být léčena velká plocha, vetšinou při dokončování rekonstrukce, doporučujeme použít Pigment Base Coat a Top Coat (najdete v sekci nástroje pro renovaci). Jakmile Touch Up Pigment dokonale uschne, aplikujte Leather Protector, který umožní jednotnost vzhledu, příjemný pocit při doteku a chrání kůži před před špínou.

Technické rady:

A. Pokud shoda není dokonalá a opravujete oblast, která nepodléhá budoucímu otěru a námaze, můžete přidat malé množství barvy na houbičku nebo hadřík, která obsahuje Leather Protector a roztírat ve velkém prostoru, to napomůže míchání barev. Aplikace Leather Protectoru bez barvy po opravě, napomáhá lesku a sjednocuje opravený povrch.

B. Pro ??dvoutónové kůže může být potřeba nakapat doplňkové částky barvy v náhodném vzoru kolem opravovaného místa, aby simulovaly dvoutónový efekt. Pro dramatický dvoutónový efekt budete muset lehce ztmavit a nakapat libovolné množství okolo opraveného místa, aby se efekt ukázal na kůž.

C. Ručně natírané kůže mají typickou barvu, buď je setřena nebo natřena základní barvou. K opravení veliké plochy budete potřebovat duplikovat natírací efekt. Touch up Aniline může být použit.

D. Po dokončení vaší opravy, masírujte kůži. Pokud je to možné, uchopte kůži oběma rukama kolem opravovaného místa a pohybujte se po kůži ve všech směrech. Tímto kůže získá zrno a vaše oprava bude vypadat mnohem přirozeněji.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.