Podporuje mojeID

Úvod »Retuše kůže» Scratch Remover 20ml - odstranění škrábanců


        

Scratch Remover 20ml - odstranění škrábanců

Odstraňovač škrábanců

Na objednávku

 

Číslo produktu: 0050A
Výrobce: FENICE Care System
Vyrobeno: 20ml
Distribuce: Distribuce EU
naše cena:
299 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Scratch remover je produkt na vodní bázi, který se používá na přírodní kůže, jako jsou anilinové a „pull up“ kůže. Nepoužívejte na Nubuku. Stejně jako u naší pokožky se může povrch kůže poškrábat nebo opotřebit. Scratch Remover je jednoduché řešení pro povrchové škrábance nebo zdrsnění na přírodních kůžích. Napomáhá obnovení na povrchu stejně tak i povrchové poškození. Je velmi účinný na škrábance od nehtů na anilinové kůži. U některých kůží může být nejlepším řešením přípravek „Pull Up Revive“.

 

Pre-test: Aplikujte Scratch Remover pomocí hadříku na skrytém místě. V rámci běžné činnosti, Scratch Remover při pohybu a kontaktu přenáší nějaké barvy na látku. Avšak na některých citlivých kůžích může být přenos barvy dramatický. Proto zkontrolujte ztmavení i zesvětlení na testované oblasti. Pokud nejste spokojeni ani poté co produkt uschne, přestaňte produkt používat a kontaktujte specialistu.

Directions: Aplikujte Scratch Remover na hadřík a jemně vetřete do povrchových škrábanců nebo oblastí, které potřebují renovaci. Pokračujte, dokud se škrábanec mísí. Neprotírejte agresivně! Domacím fénem můžete urychlit a zlepšit aktivaci produktu. Po opravě a kompletnímu vysušení, ochraňte kůži přípravkem „Leather Protector“.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.