Podporuje mojeID

Úvod » Impregnace a ochrana kůže » Leather Protector 250ml - Ochrana, impregnace a výživa kůže


        

Leather Protector 250ml - Ochrana, impregnace a výživa kůže

Leather Protector - Ochrana, impregnace a výživa kůže

novinka

Na objednávku

 

Číslo produktu: 0021A
Obsah: 250ml
Vyrobeno: Made in Italy
Distribuce: Distribuce EU
Cena před slevou 640 Kč
naše cena:
490 Kč ( Nejsme plátci DPH )

LEATHER PROTECTOR – Ochrana, impregnace a výživa kůže

Leather Protector je ochranný krém na vodní bázi, který vytváří neviditelnou bariéru na kůži a chrání ji tak před každodenními nečistotami.

Poskytuje měkkost a lesk kůži, díky svým přírodním ingrediencím, jako jsou:

Lanolin: vosk z ovčí kůže, který se hromadí na na rounu jako ochranné změkčovadlo pro zvíře.

Včelí vosk: Poskytuje kůži měkkost a lesk.

Výtažky z rýžových otrub: Vyživuje kůži vitamínem E a antioxidanty.

Během používání přichází kůže do kontaktu s nezjistitelným působením prvků mastnoty a kyselin, které způsobují na kůži popraskání, ztvrdnutí, loupání, odbarvení. Tento problém je velmi zřetelně viditelný například při pohledu na volanty, kliky dveří nebo uvnitř límce kožené bundy.

Leather Protector je vysoce kvalitní a pokročilý výrobek, který pomáhá kůži odpuzovat tekutiny, mastnoty, alkohol, bílkoviny a zabraňuje vytváření případných skvrn. Je vyvinut pro použití na všechny kůže kromě nubuku a semiše.

Perfektně se hodí pro všechny typy kůží kromě nubuku a semiše. Při aplikaci ochranného krému kůže získá měkkost a lesk. Díky aplikaci ochrany budete poté schopni snadno odstranit skrvny od inkoustu, novin, rtěnky, hořčice a džínů. Leather Protector poskytuje neviditelnou, prodyšnou bariéru, která zamezí silnému znečistění, napomůže snadnému čistění a hlavne chrání kůži před zničením.

Běžná péče o kůži: Leather Cleaner a Leather Protector by měly být součástí pravidelného programu čištění a ochrany kůže. Pro intenzivně používaný a namáhaný nábytek, jako například nábytek v restauracích, kancelářích, automobilová sedadla nebo pokojový nábytek, doporučujeme pravidelné měsíční čištění. Pro méně využívaný a namáhaný nábytek doporučujeme pravidelné čištění a ochranu 2–4krát ročně.