Podporuje mojeID

Úvod » Čističe na kůži » Ultra Rapid Leather Cleaner 250ml - Velmi silný čistič na kůži


        

Ultra Rapid Leather Cleaner 250ml - Velmi silný čistič na kůži

Ultra Rapid Leather Cleaner - Velmi silný čistič na kůži + ZDARMA 1xHoubicka

top produkt

Na objednávku

 

Číslo produktu: 0012A
Obsah: 250ml
Vyrobeno: Made in Italy
Distribuce: Distribuce EU
Cena před slevou 450 Kč
naše cena:
340 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Ultra Rapid Leather Cleaner - k odstranění nepříjemných nečistot a  velmi zanesené špíny na pigmentových kůžích.

Ultra Rapid Leather Cleaner je velmi silný čistič pro pigmentové kůže.  Slouží k odstranění nepříjemných skvrn nebo dlouhodobě zanesených a těžko odstranitelných skvrnám, které se nahromadily za nějaký čas během používání na povrchu kůže.

 

Pre-Test: Před použitím zkontrolujte, zda kůže je stálobarevné a nepouští barvu. Navlhčete bílý jemný hadřík přípravkem Ultra Rapid Leather Cleaner a natřete jemně na kůži ve skryté oblasti.  Zkontrolujte, jestli jste spokojeni s výsledkem, a zda se žádná barva nepřenesla na hadřík.

 

Návod k použití: Nejprve se pokuste vyčistit kůži přípravkem „Leather Cleaner“. V případě neúspěchu (až po provedení PRE-TESTU) použijte Ultra Rapid Leather Cleaner. Pomocí vysavače s jemným kartáče odstraňte hrubé nečistoty. Dobře protřepejte lahvičku. Používejte rukavice. Namočte houbu přípravkem Ultra Rapid Leather Cleaner, namačkejte pěnu a velmi jemně naneste(krouživými pohyby), dokud se špína neuvolní a nerozpustí. NEUSTÁLE KONTROLUJTE STÁLOST BARVY Pokud se začne barva ztrácet / přenášet, okamžitě přestaňte. NEDŘETE! Otřete čistým, jemným hadříkem zbytky Ultra Rapid Leather Cleaner, a poté dočistete pomocí Leather Cleaner. Nechte povrch uschnout a pak naneste Leather Protector. It may be necessary to spray Je možné, že bude nutné provést nástřik Top Coat Sprej, pokud bylo na kůži příliš moc nebo agresivně zatlačeno, případně byla zaznamenána ztráta barvy.

 

Doporučení: Po jakémkoli čištění byste měli použít ochranu - "Leather Protector"

POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ