Podporuje mojeID

Úvod » Čističe na kůži » Deep Cleaner F 250ml - Extrémě silný čistič na kůži


        

Deep Cleaner F 250ml - Extrémě silný čistič na kůži

Extrémě silný čistič kůže

novinka

Na objednávku

 

Číslo produktu: 0015A
Obsah: 250ml
Vyrobeno: Made in Italy
Distribuce: Distribuce EU
Cena před slevou 450 Kč
naše cena:
340 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Deep Cleaner F - k odstranění veškerých nečistot a skvrn z pigmentových kůží.

Deep Cleaner F velmi silný, specifický čistič pro pigmentové kůže. Je to roztok na chemické bázi. Tento výrobek disponuje velmi silnou až agresivní čistící akcí. Odstraní všechny typy skvrn: olejové / mastné skvrny, džíny a novinové skvrny a mnoho dalších. Tento výrobek musí být použit v dobře větrané místnosti / prostoru.

Pre-test: Před použitím zkontrolujte, zda kůže je stálobarevné a nepouští barvu. Navlhčete bílý jemný hadřík přípravkem Deep Cleaner F a natřete VELICE JEMNĚ na kůži ve skryté oblasti. Zkontrolujte, jestli jste spokojeni s výsledkem, a zda se žádná barva nepřenesla na hadřík.

Návod k použití: Nejprve se pokuste vyčistit kůži přípravkem „Ultra Rapid leather cleaner“. V případě neúspěchu a až po provedení PRE-TESTU použijte Deep Cleaner F. Protřepejte lahvičku. Používejte rukavice. Namočte houbu přípravkem Deep Cleaner F, vymačkejte přebytek a velmi jemně naneste, dokud se špína neuvolní a nerozpustí. NEUSTÁLE KONTROLUJTE STÁLOST BARVY. Pokud se začne barva ztrácet / přenášet, okamžitě přestaňte. NEDŘETE! Otřete čistým, jemným hadříkem. Zbytky vyčistěte pomocí přípravku Leather Cleaner, nechte uschnout a aplikujte ochranu kůže - Leather Protector. Je možné, že bude nutné provést nástřik Top Coat Sprej (vrchní krycí lak), pokud bylo na kůži příliš nebo agresivně zatlačeno, případně byla zaznamenána ztráta barvy.  Používejte v dobře větraném prostoru.

Doporučení: Po jakémkoli čištění byste měli použít ochranu - "Leather Protector"

URČENO K PROFESIONÁLNÍMU POUŽITÍ