Podporuje mojeID

SERVIS & SLUŽBY
Naše služby

Naše firma všenakůži nabízí kompletní servis pro omlazení a lesk vašeho obývacího pokoje, auto-interiérů a veškerých kožených produktů.

VY zavoláte a MY přijedeme - naše exkluzivní služby provádíme u nás na středisku nebo po domluvě přímo u Vás doma, v garáži nebo třeba ve firmě. Ať už se jedná o sedací soupravu či automobil. Hlavní výhodou této služby je, že se například nemusíte bát o Váš vůz, ať už o jeho poškození, manipulování cizí osobou, předání klíčků od automobilu nebo jen sebemenší spuštění z dohledu. My toto chápeme a proto Vám službu nabízíme.

Služby máte k dispozici:

  • Důkladné čištění - zahrnuje hloubkové čištění, odstranění silně zažraných skvrn, odstranění barevných přechodů (džíny, noviny, atd.). Dále impregnaci a ochranu povrchu kůže. Individuálně provonění kůže, aby byla cítit jako nová. V případě auto-interiéru čistíme také plasty. Během céle této procedury použijeme přibližně 6-8 produktů a 6 nástrojů (podle síly znečištění a poskytovaných služeb). Proškolení, jak o kůži pečovat a jak jí chránit.

 

  • Oprava kůže - náhodné poškození - opravou kůže vyřešíte veškeré problémy jako jsou: škrábance, trhliny, praskliny, ošoupané plochy z důvodu opotřebení, hluboké trhliny a škrábance. Viz. obrázek

 

  • Renovace - renovace barvy, barvení/přebarvení, vyhlazení povrchu, provonění (kůže jako nová), kitování, oprava prasklin, trhlin, děr, atd. V této oblasti nabízíme individuální možnosti, tedy výběr může být na vás! Můžete si vybrat, jakou barvu kůže chcete mít, dále pak jestli bude lesklá, matná nebo mix-lesk/mat. Můžete si také vybrat, zda chcete, aby byla kůže na pocit hedvábná nebo voskovitá. Záleží jen a jen na Vás!

 

  • Volanty, řadící páky a palubní desky - toto vše pro nás také není problém. Renovujeme či jen individuálně pebarvíme například volant. U volantů je možnost renovace a barvení, jak koženého, tak plastového. Umíme také opravit a přebarvit palubní desky - kožené i plastové.

Všechny produkty, které používáme a prodáváme jsou oceněny mezinárodním certifikátem kvality.

Navíc náš tým kvalifikovaných konzultantů (oceněných certifikátem) je připraven Vám pomoci v oblasti celkové problematiky.

Ohledně informací týkajících se čištění, oprav, dalších služeb a cen, zasílejte prosím Vaše požadavky s fotografií pro lepší specifikaci na e-mail: info@vsenakuzi.cz